poniedziałek, 10 października 2011

20000 wejść ...

    
   Czyli dobre kilkadziesiąt artykułów, dziesiątki godzin spędzonych na ich pisaniu i sprawdzaniu. Czas i spore siły poświęcone na realizację różnych projektów. Zebrania, rozmowy, burze mózgów, erupcja pomysłów, radość, niepewność, propozycje, zmęczenie, zniechęcenie. Uśmiech i dobre słowo kolegi/koleżanki z redakcji i energia na nowo dostaje się do krwiobiegu jak kawa  w ostatnim artykule naszej absolwentki.
   Te wszystkie sytuacje i emocje miały  miejsce w naszej redakcji, zanim na liczniku wybiliście 20000 odwiedzin. Dlaczego to robimy?
Popularność, samorealizacja ... ? To odpowiedzi poprawne, ale mocno pośrednie. Misja, pewna forma powołania - ONA sprawia, że widząc pewne zdarzenia,  nie sposób ich nie opisać, dostrzegając szanse na zrobienie czegoś, co wpłynie konstruktywnie na społeczność szkolną.   Ale miejcie  świadomość, nie jesteśmy samowystarczalni, potrzebujemy Was, naszej ogromnej porcji zachęty, aby zrozumieć, że to, co robimy, ma sens - wchodząc 20000 razy w ciągu niespełna roku, mocno nas w tym utwierdzacie. Bardzo Wam dziękujemy za zaufanie i wiedzcie, że w myśl powiedzenia  „Kto nie robi postępów, ten się cofa" wciąż mierzymy wyżej :)  


Redakcja "Stacha w Podziemiach"