niedziela, 5 stycznia 2014

O turnieju psychologicznym


Jeżeli interesują Was choć trochę relacje międzyludzkie i ich aspekty psychologiczne, to zapraszam do przeczytania tego tekstu.  ;)

Co powiecie na to, aby reprezentować naszą szkołę w VI Ogólnopolskim Turnieju Psychologicznym? Nie ma co ukrywać, materiał do nauki nie jest prosty i jest go trochę, jednak uważam, że warto. Jako uczestnicy będziecie musieli przestudiować z uwagą kilka wybranych artykułów publikowanych w "Charakterach" i przeczytać jedną książkę. Cała sprawa polega na tym, aby wypełnić test on-line, zdobywcy 100 pierwszych miejsc przechodzą do finału. Na naukę czas został mniej więcej do marca, a uważam, że naprawdę warto spróbować, gdyż wygrana jest wysoka - stypendia oraz możliwość studiowania psychologii na wybranej uczelni.

Zgłoszenia są przyjmowane do 28 lutego, ale nie ma co się długo zastanawiać, ponieważ im szybciej wyślecie swoje zgłoszenie, tym szybciej dostaniecie materiały do nauki. Naprawdę zachęcam, sama w tamtym roku miałam okazję brać udział i pogłębiłam wiedzę z przeróżnych dziedzin psychologii.


Więcej informacji na temat turnieju można uzyskać na stronie www.charaktery.eu , jeżeli są jakieś pytania, to bardzo chętnie na nie odpowiem. :)

Karolina Gajewska